Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Atzinība

Izturot sīvo konkurenci, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jaunā studentu dienesta viesnīca Dārza ielā 5 kategorijā Publiskā jaunbūve atzīta par otro labāko pērnā gada būvi Latvijā, kas ir izcils vērtējums. Kopumā tika vērtēts 81 objekts.

Gada_buve-RSU.jpg

Gada būves apbalvošanas ceremonija notika trešdien, 28. martā. RSU vadība izsaka pateicību iepriekšējam rektoram prof. Jānim Gardovskim par dienesta viesnīcas ideju un iniciatīvu, veidot to kā augstas kvalitātes arhitektūras būvi ar mūsdienīgām estētiskajām īpašībām, bet RSU Infrastruktūras departamentam – par viņu rūpīgo un neatlaidīgo darbu, vadot būvniecības procesu. Izcils bijis arī arhitektu un būvnieku veikums. RSU studenti jau kopš šā gada janvāra aktīvi apdzīvo ēku un pauž prieku par ērtībām un moderno eko aprīkojumu.

gada_labaka_buve_2018_dienesta_viesnica-lead.jpg

Pēc valsts neatkarības atjaunošanas tā ir pirmā, pilnīgi no jauna uzbūvētā dienesta viesnīca Latvijā ar speciāli studentu dzīvei pielāgotu interjeru, kas lieliski papildina RSU studiju un pētniecības kampusu Pārdaugavā. Ēka tika atklāta 2017. gada decembrī.