Attīstība
Konferences, semināri

11. martā K korpusa 201. telpā no plkst. 16.00 līdz 19.00 RSU Karjeras centrs aicina studentus piedalīties nodarbībā Atpazīsti savas prasmes.

"Zināt un neizdarīt – tas ir tāpat kā nezināt. Prast un nedarīt – tas ir tāpat kā neprast."

(Stīvens Kovi Septiņi veiksmīgu cilvēku paradumi)

Šajā nodarbībā galvenā uzmanība tiks veltīta prasmēm, to atpazīšanai, definēšanai, izvērtēšanai. Prasmju atpazīšana ir svarīgs solis, kas jāveic pirms profesionālo aktivitāšu uzsākšanas, lai saprastu savas stiprās puses un rezultatīvi tās izmantotu un attīstītu. Adekvāts savu prasmju pašnovērtējums mazinās iespēju vilties sevī vai domāt par savām prasmēm pārmērīgi zemu vai pārmērīgi augstu.

Nodarbības laikā ikviens apmeklētājs:

• iemācīsies saskatīt un definēt savas prasmes jeb stiprās un vājās puses;
  • noformulēs savu profesionālo mērķi;
  • analizēs savu prasmju saistību ar saviem profesionālajiem mērķiem.

Semināru vadīs Zane Veinberga, Mag. psih., profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante.

Lai piedalītos praktiskajā nodarbībā Atpazīsti savas prasmes, pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi karjerascentrsatrsu[pnkts]lv.