Konferences, semināri

22. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) K-204. telpā (Dzirciema ielā 16) no plkst. 16.00 līdz 18.00 RSU Karjeras centrs aicina RSU studentus piedalīties nodarbībā CV ir tavs spogulis. Ko tur var redzēt?.

Šīs nodarbības mērķis ir ļoti rūpīga sava CV analīze no darba devēja un personāla atlases speciālista skatupunkta. Tiks aplūkoti veiksmīgu un ne tik veiksmīgu CV piemēri, kā arī motivācijas vēstules nozīme darba meklēšanas procesā.

Nodarbībā tiks runāts arī par LinkedIn, Facebook un citiem personīgo sociālo tīklu profiliem, lai saprastu, kā tie ir saistīti ar darba meklēšanu un kā šo profilu analīze var tikt izmantota atlases procesā.

Nodarbības laikā ikviens apmeklētājs:

• analizēs savu CV un veiks attiecīgas izmaiņas CV saturā;
  • iemācīsies kvalitatīvi atspoguļot savas prasmes CV un motivācijas vēstulē;
  • iemācīsies uzrakstīt par sevi tā, lai tas ir saistoši darba devējam.
Uz nodarbību obligāti jāņem līdzi savs CV!

Semināru vadīs Zane Veinberga, Mag. psych., profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante.

Lai piedalītos praktiskajā nodarbībā CV ir tavs spogulis. Ko tur var redzēt?, savs pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi karjerascentrsatrsu[pnkts]lv.