Konferences, semināri
Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē

8. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) centrālās ēkas K korpusa 204. telpā (Dzirciema ielā 16) no plkst. 16.00 līdz 18.00 RSU Karjeras centrs aicina RSU studentus piedalīties nodarbībā Stress eksāmenā, darba intervijā un ikdienā. Stresa menedžments.

Šajā nodarbībā akcents tiks likts uz tiešās komunikācijas nozīmi un dažādiem saskarsmes laikā notiekošiem procesiem, ko būtu svarīgi zināt un izmantot savā labā. Tiks aplūkota stresa definīcija, kā stress izpaužas un ko darīt, lai to mazinātu. Tāpat nodarbībā tiks runāts par saistību starp stresu, mūsu uzvedību un domām un par to, kā tas var ietekmēt eksāmena vai darba intervijas rezultātus.

Nodarbībā ikviens apmeklētājs:

• uzzinās, kas ir stress un kā tas izpaužas ikdienā;

• uzzinās, kā pārvaldīt savu uztraukumu;

• apzināsies stresa riskus.

Semināru vadīs Zane Veinberga, Mag. psych., profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante.

Lai piedalītos praktiskajā nodarbībā Stress eksāmenā, darba intervijā un ikdienā. Stresa menedžments, savs pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi karjerascentrsatrsu[pnkts]lv (karjerascentrs[at]rsu[dot]lv).