Sports

RSU karsēji – deju kolektīvs, kurš uzstājas dažādu sporta spēļu laikā īsajos pārtraukumos, rādot deju, akrobātikas un cēlienu priekšnesumus – aicina pievienoties jaunas dalībnieces un dalībniekus! Atlases pārbaude notiks 16. un 23. februārī Mārupes ielā 17/1, RSU dienesta viesnīcas zālē.

Atlasē tiks pārbaudīta meiteņu dejotprasme, spēja atkārtot kustības un lokanība, savukārt puiši izmēģinās pamata cēlienus. Iemaņas akrobātikā un celšanā ir vērtējamas kā liela priekšrocība! Uzņemšanas kritēriji meitenēm – iepriekšēja pieredze kādā deju stilā un regulārs apmeklējums. Galvenais uzņemšanas kritērijs puišiem – vēlme sadarboties ar meitenēm. Treniņos puišiem būs jāveic cēlieni un jāizpilda akrobātikas elementi (tos palīdzēs apgūt komandas akrobāts).

Treniņi notiek pirmdienās no pulksten 19.00 līdz 22.00 Mārupes ielā 17/1, RSU dienesta viesnīcas zālē, trešdienās no 19.30 līdz 21.00 Grostonas ielā 5, Hanzas vidusskolā. Par treniņu apmeklējumu nav jāmaksā. Uzstāšanās parasti notiek nedēļas nogalēs, taču ne katru.

Ja vēlies pieteikties, sazinies ar treneri Brigitu Senkāni pa tālruni 28664337 vai tīklā Facebook!