Darbiniekiem

Jau piekto gadu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) darbinieku komanda piedalījās uzņēmēju sporta un izklaides festivālā Bizfests, kas šogad notika no 14. līdz 16. jūnijam Usmas ezera krastā, atpūtas kompleksā Lejastiezumi. Tāpat kā pērn arī šogad RSU komanda 48 komandu kopvērtējumā izcīnīja ceturto vietu, kā arī vairākas godalgotas vietas atsevišķos sporta veidos.

Vislabākos sniegumus uzrādīja RSU tautas bumbas spēlētāju komanda, izcīnot pirmo vietu, kā arī RSU volejbolistu komanda, iegūstot otro vietu. Arī komandu sporta disciplīnās Velkonis un Kosmonauts, kā arī individuālajos uzdevumos Pastnieks un Ūdens lielgabali tika iegūti labi rezultāti – otrās un trešās vietas.

RSU komandas kapteinis Mārcis Kaktiņš atzīst, ka RSU komandas sportiskā kapacitāte ar katru gadu aug: “Mūsu sportiskie panākumi ir iespējami, pateicoties enerģiskajiem un talantīgajiem RSU kolēģiem, kā arī augstskolas vadībai un Komunikācijas departamentam, kas atbalstīja dalību spēlēs. Sirsnīgs paldies visiem RSU komandas biedriem!” Visvairāk dalībnieku RSU komandā bija no Sporta kluba, Pedagoģiskās izaugsmes centra, Infrastruktūras departamenta, Bioķīmijas zinātniskās laboratorijas un Higiēnas un arodslimību laboratorijas.

bizfests_2019_godalgas.jpg

Sporta un atpūtas festivālu Bizfests (iepriekšējais nosaukums – Uzņēmēju sporta spēles) jau septīto gadu organizē Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Šā pasākuma mērķis ir neformālā gaisotnē stiprināt sadarbību, veicināt komandas garu, ļaut iepazīt kolēģus, konkurentus un sadarbības partnerus, aktīvi pavadot laiku brīvā dabā.