Attīstība
Liepājas filiāle

5. jūnijā Liepājas reģionālajā slimnīcā notiks RSU Liepājas filiāles organizētā konference Pētniecības aktualitātes veselības aprūpē I. Šāda konference, kuras mērķis ir veicināt informācijas apriti pētniecības aktualitātēs veselības aprūpes jomā, Liepāja tiek rīkota pirmo reizi, un tai tiek piesaistīti veselības aprūpē strādājošie speciālisti, RSU akadēmiskais personāls un RSU Liepājas filiāles studenti.

Veselības aprūpē un izglītībā virzība uz attīstību ir nepārtraukts process. Šīs nozares prasa arvien jaunas zināšanas, pārmaiņas un izaugsmi. Pārmaiņu process prasa pilnvērtīgi attīstīt kopsakarības starp veselības aprūpes darbiniekiem, vidi, sadarbību un izglītību. Pētniecība veselības aprūpē ir jaunradoša darbība, kuras rezultātā pētnieks, māsa, ārsta palīgs vai vecmāte iegūst jaunas atziņas, dzīves pieredzi, pilnveido izpratni un apliecina sevi kā patstāvīgu un radoši dzīvot, domāt un darīt spējīgu personību.

Konferences uzdevumi:

1. veidot sadarbības saikni starp medicīnas aprūpes iestādēm, to darbiniekiem un RSU Liepājas filiāli,
  2. veicināt informācijas apriti par pētniecības aktualitātēm veselības aprūpē, iesaistot veselības aprūpē strādājošos speciālistus, RSU akadēmisko personālu un RSU Liepājas filiāles studentus,
  3. vērst uzmanību uz aktuālajām veselības aprūpes problēmas, lai kopīgi tām rastu risinājumus, izstrādājot pētījumus par aktuālajām tēmām.

Konference notiks Liepājas reģionālajā slimnīcā (Slimnīcas ielā 25), un tajā aicināti piedalīties medicīnas māsas, vecmātes, studenti un interesenti.

Par dalību konferencē tiek piešķirti 8 tālākizglītības kredītpunkti.

Dalības maksa konferencē – 5,00 EUR. Dalības maksu lūdzam veikt uz reģistrācijas anketā norādīto bankas kontu (konferences dienā jāuzrāda maksājuma uzdevums).

Saņēmējs: Rīgas Stradiņa universitāte
Reģ. Nr.: LV90000013771
Banka: Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konta Nr.: LV02HABA0551000376050
Maksājuma mērķis: Liepājas konference

Liepājas reģionālās slimnīcas darbiniekiem dalība konferencē – bez maksas.

Reģistrācija pasākumam ir beigusies.

Konferences programma (PDF)

programma2015.PNG