Pētniecība
Konferences, semināri
Liepājas filiāle

Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle jau trešo gadu organizē veselības aprūpes tematikai veltīto starpdisciplināro konferenci Pētniecības aktualitātes veselības aprūpē, kurā par dažādām veselības aprūpes tēmām stāstīs mediķi, zinātnieki, pedagogi. Kārtējā konference norisināsies RSU Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26, Liepājā) trešdien, 31. maijā, no pulksten 11.00 līdz 16.00.

Konferencē aicināti piedalīties veselības aprūpes profesiju pārstāvji, studenti un citi interesenti. Dalība konferencē ir bez maksas, un reģistrētajiem dalībniekiem tiek piešķirti sertifikāti un seši tālākizglītības kredītpunkti.

Veselības aprūpē un izglītībā virzība uz attīstību ir nepārtraukts process. Šīs nozares prasa arvien jaunas zināšanas, pārmaiņas un izaugsmi. Pārmaiņu process prasa pilnvērtīgi attīstīt kopsakarības starp veselības aprūpes darbiniekiem, vidi, sadarbību un izglītību.

Konferences mērķis ir veicināt informācijas, viedokļu un zināšanu apriti pētniecības aktualitātēs veselības aprūpes jomā. Liepājā tā tiek rīkota jau trešo reizi – ik gadu konferencei tiek piesaistīti veselības aprūpē strādājošie speciālisti, RSU akadēmiskais personāls un RSU Liepājas filiāles studenti.

Konferences sākums – pulksten 11.00, noslēgums un sertifikātu izsniegšana – ap pulksten 16.00. Konferencē par aktuālām tēmām runās Kristaps Circenis (Dr. med., RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes prodekāns),  Liāna Deklava (Dr. med., RSU  Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedras vadītāja), Gunta Bēta (Dr. paed. RSU Liepājas filiāles docente), Arturs Medveckis (Dr. paed., doc. Liepājas Universitātes Socioloģisko pētījumu centra vadītājs), Valters Stirna (Liepājas Reģionālās slimnīcas invazīvais kardiologs) u. c.

Reģistrācija konferencei – vietnē https://goo.gl/forms/3AWyshr7gdRPt8eC2 vai pa tālruni 20225696.