Konferences, semināri
Liepājas filiāle

No 24. līdz 26. septembrim RSU Liepājas filiāles docētājas Lelde Atvara un Gunta Bēta piedalīsies Starptautiskajā māsu izglītotāju (FINE – European Federation of Nurse Educators) konferencē, kas norisināsies Francijā, Nansī pilsētā.

Konferencē tiks prezentēta ELLAN (European Later Life Active Network) pētniecības projekta Veselības un sociālās aprūpes studentu attieksme un uztvere pret novecošanos, strādājot ar veciem cilvēkiem pirmā etapa rezultāti, kura realizācijā iesaistīti četri RSU Liepājas filiāles docētāji.

Apkopojot respondentu viedokļus, pētījumā iegūti vairāki secinājumi, un viens no galvenajiem – topošie veselības aprūpes speciālisti uzskata, ka darbam ar veciem cilvēkiem nav augsts statuss, un iespēju strādāt ar veciem cilvēkiem pēdējo kursu studenti neuzskata par prioritāru.

Pētniecības process notiek ERASMUS starptautiskajā projektā, kura dalībniece ir RSU Liepājas filiāle kā vienīgais pārstāvis no Latvijas starp 28 Eiropas augstākās izglītības iestādēm.