Preses relīzes

Svinot savas darbības desmitgadi, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs 12 nedēļu garumā ar dažādām simulācijas aktivitātēm demonstrēs savu pieredzes stāstu. Pasākumu cikls noslēgsies ar jubilejas svinībām decembrī.

rsu_mitc_10-gadi.jpg

RSU nu jau 10 gadu ir investējusi nozīmīgus resursus Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra attīstībā, izveidojot gan lielisku profesionāļu komandu, gan modernu vidi klīnisko prasmju simulācijām izglītībā. RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs ir vieta, kur topošie un esošie medicīnas un veselības aprūpes jomas profesionāļi nostiprina savas teorētiskās zināšanas, pulē klīniskās tehniskās un netehniskās prasmes, kā arī paplašina vispārējo un profesionālo kompetenci drošā simulācijas vidē, kas balstīta starptautiskajā labajā praksē.

Desmitgades pasākumu ciklā plānotas simulācijas un izglītojoši pasākumi pamatstudiju un rezidentūras līmenī, profesionālās pilnveides programmas veselības aprūpes jomas speciālistiem, kā arī pasākumi dažādām sabiedrības grupām.

No 18. līdz 22. septembrim ar saukli Esi sava veiksmes stāsta čempions! RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs jau ceturto gadu piedalīsies Starptautiskajā veselības aprūpes simulācijas nedēļā (Healthcare Simulation Week 2023), kurā tiks īstenotas dažādas simulācijas aktivitātes studentiem, RSU kolēģiem un veselības aprūpes speciālistiem, ļaujot izmēģināt simulācijas sniegtās iespējas.

Turpmākajās nedēļās interesentiem būs iespēja apmeklēt RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru Zinātnieku nakts 2023 ietvaros, kur tiks piedāvātas simulācijas pirmās palīdzības zināšanu un prasmju nostiprināšanai dažādās situācijās u. c.