Pārlekt uz galveno saturu
Konferences, semināri
Studentiem

No 16. līdz 18. septembrim norisinās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rudens rehabilitācijas dienas, kas notiek jau trešo gadu pēc kārtas. Šogad Rudens rehabilitācijas dienās iekļauta daļa 4. Baltijas un Ziemeļjūras fizikālās un rehabilitācijas medicīnas konferences (4th BNC PRM) pasākumu.

Rudens rehabilitācijas dienas sāksies ar konferenci un konkursu Sadarbība – rehabilitācijas pamats, kurā ar pieredzi par sadarbību pētniecībā un sabiedriskajā iniciatīvā rehabilitācijas jomā dalīsies ne vien studenti, bet arī pieredzējuši kolēģi no ārvalstīm, kuri būs arī žūrijas locekļi. 

Tā kā 4. Baltijas un Ziemeļjūras fizikālās un rehabilitācijas medicīnas konference šogad notiek Rīgā sadarbībā ar RSU, Rudens rehabilitācijas dienu programmā iekļautas lekcijas un semināri, kuros Eiropas vadošie pētnieki rehabilitācijā iepazīstinās ar tādām interesantām tēmām kā imunoloģija rehabilitācijas perspektīvē, palīgtehnoloģijas, skoliozes konservatīva ārstēšana un citas.

RSU Rudens rehabilitācijas dienās aicināts piedalīties ikviens students un docētājs!

Rudens rehabilitācijas dienu programma

Trešdiena, 16. septembris
Norises vieta: RSU aula, Dzirciema ielā 16

Konference un konkurss Sadarbība – rehabilitācijas pamats

  • 9.00 – 10.00 Konferences dalībnieku reģistrācija, iepazīšanās ar konkursa dalībnieku stenda ziņojumiem un to individuālais novērtējums
  • 10.00 – 10.15 Konferences atklāšana
  • 10.15 – 11.15 Diskusija par konkursa stenda ziņojumiem, atbildes uz jautājumiem un žūrijas novērtējums
  • 11.15 – 12.15 Vieslektoru ziņojumi
  • 12.15 –12.30 Konkursa rezultātu paziņošana un apbalvošana

4. Baltijas un Ziemeļjūras fizikālās un rehabilitācijas medicīnas konference (4th BNC PRM)

  • 13.00 – 15.30 Atklāšanas ceremonija
  • 16.00 – 17.30 Plenārsēde: Imunoloģija un rehabilitācija I

Ceturtdiena, 17. septembris
Norises vieta: Ķīpsalas starptautiskā izstāžu zāle, Ķīpsalas ielā 8

  • 17.30 – 19.00 Seminārs: WHO GATE program to global proposals in the assistive technology areas. Chair: Renzo Andrich (Italy)

Piektdiena, 18. septembris
Norises vieta: Ķīpsalas starptautiskā izstāžu zāle, Ķīpsalas ielā 8

  • 14.00 – 15.30 Seminārs: Evidence based physical and rehabilitation medicine: conservative approach to adolescents with idiopathic scoliosis (OP30). Chair: Prof Stefano Negrini (Italy)
RSU Rudens rehabilitācijas dienu programmā iekļautie pasākumi Rehabilitācijas fakultātes studentiem ir bez maksas. Dalība 4th BNC PRM pasākumos, iepriekš reģistrējoties un samaksājot dalības maksu.