Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte piektdien, 14. oktobrī, no plkst. 17.30 līdz 19.00 aicina uz lekciju Bērns slimo, kurā RSU Tālākizglītības fakultātes pediatrijas specialitātes rezidents un Latvijas Pediatru asociācijas biedrs Pauls Sīlis vecākiem, vecvecākiem un citiem interesentiem stāstīs, ko darīt, ja mazulis ir saslimis. Lekcija notiks RSU centrālajā ēkā, Dzirciema ielā 16 (telpa tiks precizēta atkarībā no dalībnieku skaita).

Piedzimstot bērniņam, visi vecāki ir pārliecināti, ka mazulis augs vesels, taču dzīve ir pierādījusi, ka cilvēkam ir nepieciešamība pārslimot zināmu slimību daudzumu. Ko vecākiem vai vecvecākiem darīt, kad bērns saslimst, kādas zāles var lietot bez ārsta norādījumiem, kuras ir tās pazīmes, par kurām uztraukties un kad būtu nepieciešams apmeklēt ārstu – uz šiem jautājumiem ir gatavs atbildēt Latvijas Pediatru asociācijas jaunais ārsts Pauls Sīlis.

berns-slimo-lekcija-rsu.png

Lekcija notiks RSU lekciju cikla "Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību" ietvaros, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasa lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kuram rūp savas ģimenes un līdzcilvēku veselība.

Pieteikšanās, sūtot e-pastu kursiatrsu[pnkts]lv (kursi[at]rsu[dot]lv), norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un lekcijas nosaukumu.

Dalības maksa 5 EUR.