Starptautiskā sadarbība
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedra aicina uz Zviedrijas profesora Roberta Hāna (Robert Hahn) vieslekcijām, kas notiks 26. un 27. aprīlī.

Robert-Hahn.pngRoberts Hāns ir plaši atzīts eksperts intensīvajā terapijā, īpaši infūzu terapijā un transfuzioloģijā (Fluid management). Viņš ir bijis uzaicinātais lektors daudzās Eiropas un pasaules konferencēs.

26. aprīlī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra 130. auditorijā (Anniņmuižas bulv. 26A) uz lekcijām aicinām studentus, īpaši Medicīnas fakultātes 5. kursa studentus, kā arī rezidentus, docētājus un ikvienu interesentu:

15.00–16.30 Novelties of contemporary infusion therapy, pharmacocinetics

16.45–18.15 Current actualities in shock pathogenetic treatment

27. aprīlī RSU 1. auditorijā (Dzirciema ielā 16) uz lekcijām aicinām rezidentus, kā arī studentus, docētājus un ikvienu interesentu:

16.00–17.30 Infusion therapy in the perioperative period

17.45–19.15 Infusion therapy in the intensive care practice