Absolventiem
Darbiniekiem
Skolēniem

Šajās dienās Rīgā viesojas un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātē vieslekcijas un radošās nodarbības vada Ziemeļvērmontas Universitātes (ASV) žurnālistikas profesors Tairons Šovs (Tyrone Shaw).

Ceturtdien, 23. martā, plkst. 18 ikviens interesents aicināts uz profesora lekciju Politika, propaganda, Pentagons un prese: ASV mediju nozīme amerikāņu ārpolitikas un militārās informācijas atspoguļošanā (Politics, Propaganda, the Pentagon and the Press: a history of the U. S. media's role in covering  American foreign policy and the military).

Interesenti laipni aicināti pievienoties RSU studentiem un citiem klausītājiem RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) B korpusa 408. telpā.

Lekcija būs angļu valodā bez tulkojuma.

Par lektoru

Tairons Šovs pēdējo desmit gadu laikā RSU viesojies vairākkārt. Iepriekš sociologs un bijušais mediju praktiķis vadījis seminārus Komunikācijas fakultātes studentiem, kā arī uzstājies ar publiskām vieslekcijām par tādām tēmām kā mediju īpašumtiesību koncentrēšanās, ASV mediju sistēma un mediju nozīme ASV prezidenta priekšvēlēšanu kampaņas laikā, konfliktzonām Austrumeiropā. Ziemeļvērmontas Universitātē profesora T. Šova pārziņā ir komunikācijas un mediju programma.