Darbiniekiem

No 25. līdz 31. maijam norisinās Eiropas pretvēža nedēļa (European Week Against Cancer), kurā nu jau otro gadu aktīvi iesaistās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Onkoloģijas pulciņa entuziasti. Topošie mediķi organizē sabiedrības informēšanas kampaņu Latvijas lielākajās slimnīcās. Interesentiem būs iespēja vairāk uzzināt par vēža riska faktoriem, to novēršanu, profilaktiskajām pārbaudēm, kā arī par veselīgu uzturu un dzīvesveidu kopumā.

RSU studenti interesentus informēs

• trešdien, 29. maijā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa 1. stāva vestibilā.
  • ceturtdien, 30. maijā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezers poliklīnikas 2. stāvā.