Starptautiskā sadarbība

RSU Ortopēdijas katedras docente Ruta Jakušonoka un docente Zane Pavāre 2017. gadā no 11. decembra līdz 15. decembrim atradās Izraelā, kur apmeklēja Izraēlas Ortopēdijas asociācijas starptautisko konferenci un Zifas Medicīnas centra Ortopēdijas nodaļu.

Doc. R. Jakušonoka konferencē prezentēja RSU Ortopēdijas katedras / VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca un Barilana Universitātes Galilejas Medicīnas fakultātes / Zifas Medicīnas centra zinātniskās sadarbības rezultātus. Konferencē tika iegūta jaunākā informācija par bojājumu kontroles ortopēdijas izmantošanu smagas traumas guvušu cietušo ārstēšanā, kā arī par pacientu ar ekstremitāšu traumu sekām funkcionālā rezultāta novērtēšanu.

RSU Ortopēdijas katedras docētāji tikās ar Barilana Universitātes Galilejas Medicīnas fakultātes / Zifas Medicīnas centra profesoru Aleksandru Lerneru un Zifas Medicīnas centra Traumas vienības direktoru Aleksandru Braslavski. Tikšanās laikā tika pārrunāta RSU Ortopēdijas katedras / VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca un Galilejas Medicīnas fakultātes / Zifas Medicīnas centra turpmāka sadarbība ortopēdijas apmācības, pētniecības un zinātniskās darbības jomā.