Attīstība

15. aprīlī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) parakstīja sadarbības līgumu ar aptieku tīklu Euroaptieka. Līguma parakstīšana notika RSU rektorāta zālē.

Līgums paredz veicināt kvalitatīvu un aptieku tīkla esošajām un nākotnes vajadzībām atbilstošu speciālistu studiju procesu farmācijas jomā, veidot abu pušu savstarpējo publisko atpazīstamību Latvijā un ārvalstīs, kā arī abpusēji sociāli atbildīgas aktivitātes, kas vērstas uz attīstību.

ligums ar euroaptieku006

RSU no savas puses līdzdarbosies aptieku tīkla personāla pilnveidē, savukārt aptieku tīkls nodrošinās prakses vietas un iespēju studentiem veikt pētījumus. Nākotnē varētu tikt veidots arī stipendiju, balvu un grantu fonds.

Līguma parakstīšanā piedalījās RSU rektors profesors Jānis Gardovskis, SIA Euroaptieka valdes priekšsēdētājs Māris Lūks, kā arī citi par konkrēto sadarbību atbildīgie abu pušu pārstāvji.

RSU un Euroaptieka kopīgi parakstītais līgums ir piemērs sekmīgai darba devēju un universitātes sadarbībai, meklējot abām pusēm efektīvākos risinājumus kompetenču savstarpējai apmaiņai un papildināšanai virzībā uz izcilību izglītībā. RSU jau iepriekš ir izveidojusi sekmīgu sadarbību arī ar citiem uzņēmumiem un institūcijām, piemēram, Organiskās sintēzes institūtu, GlaxoSmithKlineOlainFarmGrindeks un citiem.