Pārlekt uz galveno saturu
Darbiniekiem
Pētniecība

Kaut arī Covid-19 pandēmijas noteiktie ierobežojumi ietekmē arī zinātniskās aktivitātes, tai skaitā starptautisko sadarbību un darbu kopējos pētniecības projektos, projekta Healthy Boost izpildkomiteja 2020. gada 17. novembra sanāksmē lēma, ka darbu projektā ir iespējams sekmīgi turpināt, izmantojot modernās tehnoloģijas. Šobrīd projekta partneri un sadarbības organizācijas, pārvarot pandēmijas radītos šķēršļus, aktīvi strādā pie projekta realizācijas.

healthy_boost_wp4.jpg

RSU pētnieki tūliņ būs pabeiguši starpnozaru sadarbības modeļa izstrādi integrētas un noturīgas veselības un labklājības politikas īstenošanai pašvaldībās.

Modeļa pirmais variants oktobrī tika prezentēts 16. Pasaules sabiedrības veselības kongresā (World Congress on Public Health 2020). Gala variants pēc tā aprobēšanas tiks saskaņots un publiskots veselības veicināšanas projektos astoņās Healthy Boost projektā iesaistītajās pilsētās. Pašlaik notiek modeļa testēšana, un tas būs pieejams 2021. gada beigās projekta noslēguma konferencē, kā arī tiks izplatīts ar sadarbības partneru un sociālo tīklu starpniecību.

Jaunākā informācija par Healthy Boost projekta aktualitātēm un modeļa izstrādi pieejama projekta mājaslapā, kā arī nesen izveidotajā projekta Facebook lapā.

healthy_boost_fb.jpg