Pārlekt uz galveno saturu
Izstādes

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) no 7. līdz 10. septembrim piedalās pārtikas izstādē Riga Food, kas tradicionāli notiek izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas ielā 8) un ko šogad, kā prognozē izstādes organizatori, apmeklēs 40 000 interesentu.

Jau vairāku gadu garumā RSU dalība šajā pasākumā ir neatņemama zinātniskās dzīves sastāvdaļa, kur zinātniskās un akadēmiskās struktūrvienības stāsta par pētījumu rezultātiem, meklē jaunas sadarbības iespējas jaunu zinātnisko atklājumu veidošanā, kā arī unikālo un rutīnas analīžu piedāvājumā.

Visas izstādes norises laikā RSU stendā būs iespēja saņemt konsultācijas par veselīga uztura pamatprincipiem un fizisko aktivitāšu nozīmi veselīgākai un pilnvērtīgākai dzīvei, savukārt nozares industrijas pārstāvji varēs iegūt informāciju par sadarbības iespējām ar RSU, lai attīstītu jaunus vai uzlabotu esošos produktus vai pakalpojumus.

Šogad izstādē Riga Food piedalīsies pārstāvji no RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Sporta un uztura katedras, kas piedāvās interesentiem veikt ķermeņa kompozīcijas analīzi, un no Bioķīmijas laboratorijas, kas veiks antioksidantu noteikšanas eksperimentus dažādos dzērienos.

riga-food-rsu-OnPlate.jpg

RSU studiju programmas Uzturs un Uzturzinātne absolventes prezentēs veselīga uztura šķīvi OnPlate, kas ir izstrādāts pēc jaunākajām zinātniski pamatotajām rekomendācijām par veselīga uztura paradumiem ar mērķi sniegt viegli saprotamu vizuālu attēlojumu veselīgam un sabalansētam uzturam. Par kopējo RSU piedāvājumu varēs saņemt konsultācijas no Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta pārstāvjiem.

RSU pārstāvjus atradīsiet 2. zālē stendā Inovācija – pārtikai.

Riga Food ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Izstādes darba laiks

  • Trešdien, 7. septembrī, plkst.  10.00 – 18.00
  • Ceturtdien un piektdien, 8. un 9. septembrī, plkst. 10.00 – 19.00
  • Sestdien, 10. septembrī, plkst. 10.00 –17.00