Konferences, semināri

Līdz 30. aprīlim ikvienam interesentam iespējams apmeklēt Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) bezmaksas lekcijas, piedaloties akcijā Pielaiko studijas! (agrāk – Atklāj universitāti!). Tās mērķis ir palīdzēt skolēniem un jauniešiem izvēlēties, ko studēt.

RSU piedāvās plašu lekciju klāstu, ko lasīs sabiedrībā labi zināmi un studentu iemīļoti docētāji, piemēram, profesors Aivars Lejnieks, profesors Aigars Pētersons, asociētā profesore Anda Rožukalne, docents Edijs Bošs un citi.

Lekciju ciklā Pielaiko studijas! ikvienam būs iespēja par brīvu apmeklēt līdz trim lekcijām RSU medicīnas un veselības aprūpes, kā arī Eiropas studiju, komunikācijas un tiesību zinātņu studijās pamatstudiju vai maģistra studiju programmās.

Pirmo gadu akcijā būs iespējams apmeklēt arī RSU Liepājas filiāles un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas veselības aprūpes studiju lekcijas.

Apmeklējot lekcijas, jaunieši varēs izbaudīt, kā tas ir studēt RSU, uzzinās vairāk par izvēlēto studiju programmu un varēs aprunāties ar universitātes studentiem un mācībspēkiem.

Reģistrēšanās medicīnas un veselības aprūpes lekcijām notiek speciālā RSU pasākumu vietnē pasakumi.rsu.lv. Jāņem vērā, ka vietu skaits uz katru no lekcijām ir ierobežots.

Interesentus sagaidīs un uz lekcijām pavadīs RSU studenti. Pieteikšanās katrai lekcijai beidzas divas dienas pirms konkrētās lekcijas. Vairākas no lekcijām attiecīgās nedēļas ietvaros tiks lasītas atkārtoti.