Bibliotēka
Grāmatas

Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes profesore un dekāne Ilga Kreituse studentiem sava redzesloka paplašināšanai iesaka izlasīt vairākas grāmatas.

gramata02-lead.jpg

Lai saprastu, kā pieņemt lēmumus un kā rīkoties, lai gūtu panākumus biznesā, darbā, attiecībās ar cilvēkiem, vajadzētu izlasīt Zoldnera izdevniecībā publicētos darbus:

• Hoakims de Posada un Elena Singere. Pietaupiet zefīru! (2013. un 2015.)
  • Kleitons Kristensens, Džeims Olvorts un un Kārena Dilona. Laimes īsā formula. (2014.)
  • Hjū Maklauds. Atrodi savu Everestu! (2014.)
  • Dīpaks Melhotra. Ārpus labirinta. (2015.)

Oriģināls un interesants skatījums uz Latvijas politikas norisēm ar rakstnieka kriminālista acīm:

• Andris Kolbergs. Tas lielais diletantu laiks. Dienasgrāmata 2008.-2012. (2012.)

Kā darbojās kriminālā pasaule varas piesegā un kā notika to saplūšana 20. gs. 70. gados:

• Andris Grūtups. Observators. (2009.)

Gribi būt pasaules līmeņa līderis – lasi un mācies:

• Rudolph W. Giuliani. "Leadership". (2002.)

Vari mēģināt saprast, kā rodas Krievijas miljonāri, nenonākot cietumā:

• Dominiks Midžlijs un Kriss Hačinss. Abramovičs. Miljardieris no nekurienes. (2004.)

Franču romāns par dzīvi, kā to izdzīvot, nezaudējot optimismu, īpaši sievietēm:

• Katrīna Pankola. Bruņurupuču lēnais valsis. (2012.)

Pasaules vērtības top skaudrā vidē, cilvēka spējas ir neizmērojamas, naids nogalina cilvēcību, nauda var celt un arī gremdēt, un tas viss 13. gs Barselonā, kur Jūras katedrāle stāv vēl tagad:

• Ildefonso Falkoness. Jūras katedrāle. (2008.)