Darbiniekiem
Atzinība

Pirms Latvijas valsts svētkiem Ordeņu kapituls lēmis par Atzinības krusta piešķiršanu par nopelniem Latvijas valsts labā.

ilze-akota-apbalvojums-2.jpgAtzinības krusta IV šķira piešķirta Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātes Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas katedras vadītājai profesorei Ilzei Akotai, kura savulaik bijusi RSU mācību prorektore un Stomatoloģijas fakultātes (tagad – Zobārstniecības fakultāte) dekāne.

Valsts apbalvojums profesorei piešķirts par ilgstošu un neatlaidīgu ieguldījumu valstiski nozīmīgu pētījumu veikšanā mutes, sejas un žokļu ķirurģijā un šīs specialitātes studiju programmu attīstībā, veidojot ilgstošu pēctecību zinātniskajā pētniecībā un augstākajā izglītībā Latvijā un ārpus tās robežām.

inara-aploka-200x300.jpgAtzinības krusta V šķira piešķirta ilggadējai Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkas direktorei Inārai Aplokai. Valsts apbalvojums piešķirts par nozīmīgu veikumu RSU bibliotēkas attīstībā un darba organizācijā.