Darbiniekiem

Tuvojoties Pasaules psihiskās veselības dienai, kas ir 10. oktobrī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika kā ik gadu organizē dažādus pasākumus, kas saistīti ar emocionālās veselības uzlabošanu. Šogad Emocionālās veselības nedēļa norisināsies no 7. līdz 11. oktobrim, un tās tēma ir Personības radošums un psihiskā veselība.

Trešdien, 9. oktobrī, klīnikā norisināsies pasākums Personības radošums un psihiskā veselība. Mūzika kā emocionālās veselības uzlabošanas veids. Vispirms klīnikas ārsti psihoterapeiti lasīs lekciju par radošo aktivitāšu nozīmi personas psihiskās veselības uzlabošanā, pēc lekcijas – radoši muzikāla nodarbība kopā ar pianistu Artūru Cingujevu. Mūziķis ir daudzu starptautisko konkursu laureāts un klavierspēles pasniedzējs. Viņš iedrošina ikvienu, ka mūzika arī pieaugušo cilvēku dzīvē ir veids, kā caur skaņu un muzicēšanu iespējams uzlabot savu emocionālo labsajūtu. Pasākuma noslēgumā plānotas diskusija un sarunas.

Savukārt no 7. līdz 11. oktobrim klīnikas ārsti sniegs bezmaksas psihoterapijas Skype konsultācijas, kas dod iespēju saņemt speciālista padomu ikvienam, arī ārpus Latvijas dzīvojošajiem, kuri vēl tikai plāno vai dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt ārsta psihoterapeita palīdzību klātienē. Tiešsaistes konsultācija ir kvalitatīva alternatīva klātienes konsultācijai, jo saruna ar ārstu notiks 40 minūtes.

Visi Emocionālās veselības nedēļā plānotie pasākumi ir bez dalības maksas.

Plašāka informācija par pasākumiem un pieteikšanos – klīnikas mājaslapā www.psihosomatika.lv, sociālo tīklu kontā Facebook, kā arī pa tālr. 67625655.