Cienījamie Rīgas Stradiņa universitātes studenti!

Jau gadu visā pasaulē notiek cīņa ar COVID-19 infekciju. Globālā pandēmija ievērojami ietekmējusi mūsu dzīvi. Divus semestrus studiju process un pētniecība Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiek attālināti. Medicīnas un veselības aprūpes studijas nav īstenojamas bez praktiskās apmācības veselības aprūpes iestādēs.

Pasaulē beidzot ir izstrādāta un pieejama COVID-19 vakcīna. Tā sasniegusi arī Eiropu un Latviju. Medicīnas vēsturē vakcinācija ir bijusi izšķiroša, lai uzveiktu nāvējošas un traumatiskas slimības, piemēram, poliomielītu, melnās bakas, trakumsērgu u. c. Jaunā COVID-19 vakcīna ir drošs un zinātnē pamatots ceļš uz individuālo un kolektīvo imunitāti. Tā ļaus RSU atjaunot pilnvērtīgu studiju procesu un praktisko apmācību klātienē.

Cienījamais student! Es kā ārsts jau esmu vakcinējies. Aicinām jūs ar savu rīcību atjaunot sev un kolēģiem iespēju studēt klātienē! Izmantojiet ātrāko iespēju un vakcinējieties! Lai mums visiem stipra veselība!

Ar cieņu
rektors profesors Aigars Pētersons