Starptautiskā sadarbība
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ir parakstījusi līgumu ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru (NATO Strategic Communications Centre of Excellence – NATO StratCom COE) par kopīgu sadarbību. Līgums paredz, ka sadarbība abu organizāciju starpā notiks četrās jomās: akadēmiskajā, pētniecības un inovāciju, kā arī zinātniskās ekspertīzes jomā. Organizācijas aktīvi sadarbosies ar mērķi Latvijā veicināt uz zināšanām balstītas sabiedrības veidošanos. Līgums abu pušu starpā tika parakstīts 2015. gada 6. februārī.

RSU ir viena no vadošajām izglītības un pētniecības iestādēm sociālo zinātņu un komunikācijas jomā Latvijā, savukārt centra mērķis ir veidot starpdisciplināru sadarbības tīklu, kas apvienos domnīcas, akadēmiskos un pētniecības institūtus no Latvijas un ārvalstīm. Tas ne tikai ļaus stiprināt ekspertīzi, bet arī dos iespējas jaunajiem un jau pieredzējušiem sociālo zinātņu pētniekiem kopīgi strādāt pie inovatīviem projektiem.

RSU ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi – 2015. gadā tā atzīmē 65 dibināšanas gadadienu un 25 gadus ārvalstus studentu uzņemšanai. RSU 9 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 16 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU patlaban studē 7120 studentu, tai skaitā vairāk nekā 1475 pastāvīgi ārvalstu studenti.

Vairāk informācijas par NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru – www.stratcomcoe.org.