Preses relīzes

No 1. līdz 9. jūlijam reflektanti visā Latvijā var iesniegt dokumentus studijām pamatstudiju programmās. Patlaban, esot dokumentu pieņemšanas pusceļā, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) saņemts vairāk nekā 4000 pieteikumu. Pamatstudiju programmu interesenti augstskolā vēl tiek gaidīti līdz otrdienas, 9. jūlija, plkst. 17.00, tostarp arī sestdien, 6. jūlijā, no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Atgādinām, ka studētgribētāju laiku un naudu taupīs iepriekšēja reģistrēšanās elektroniskajā pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv

Atgādinām, ka studētgribētāju laiku un naudu taupīs iepriekšēja reģistrēšanās elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv. Dokumentu iesniegšana klātienē norisināsies gan Rīgā (RSU centrālajā ēkā, Dzirciema ielā 16), gan RSU Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26, Liepājā (izņemot sestdienu, 6. jūliju)). Reflektantu ērtībai dokumenti šogad pirmo reizi īpašā Uzņemšanas komisijas izbraukuma sesijā 8. un 9. jūlijā tiks pieņemti arī Daugavpilī, Daugavpils Universitātes telpās Vienības ielā 13.

Dokumentu iesniegšana studijām maģistrantūrā turpināsies līdz 13. augustam, bet doktorantūrā – līdz 16. augustam. Kopumā RSU šogad pamatstudiju, maģistra un doktorantūras līmenī piedāvā 31 studiju programmu sociālajās zinātnēs un 35 programmas veselības aprūpē un medicīnā. Vasaras uzņemšanā RSU plāno uzņemt studentus vairāk nekā 760 budžeta vietās, kā arī teju divtik maksas.

Šo akadēmisko gadu RSU deviņās fakultātēs sāka 9200 studentu, un, neskatoties uz demogrāfisko bedri, augstskolai pēdējo gadu laikā izdevies jaunuzņemto studentu skaitu kāpināt ik gadu. Pērn, piemēram, uzņemts par 11 % vairāk studentu nekā 2017. gada vasarā. Tas saskan ar KANTAR Latvijas augstskolu reputācijas pētījuma rezultātiem, kur RSU jau trešo gadu pēc kārtas ieņem 1. vietu.

Plašāka informācija par studiju programmu saturu un uzņemšanas prasībām pieejama RSU mājaslapā www.rsu.lv