Absolventiem
Sociālajām zinātnēm – 20

20 gadu laikā RSU ir izskolojusi ap 5200 sociālo zinātņu absolventu, un, atzīmējot apaļo jubileju, piektdien, 19. oktobrī, augstskola aicina absolventus atgriezties savā Alma mater pavisam īpašā pasākumā Kopsavilkums, tiekoties RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16). Atšķirībā no studiju gadiem, šo kopsavilkumu rakstīsim visi kopā – ne vien satiekot sen neredzētos, bet arī daloties profesionālajā pieredzē un dibinot jaunus kontaktus savai tālākai izaugsmei.

RSU Eiropas studiju fakultātes, Komunikācijas fakultātes un Juridiskās fakultātes absolventu vakars sāksies radošā gaisotnē RSU aulā plkst. 18.30. Ar iedvesmas stāstiem, kas pasniegti caur personīgu prizmu, uz Kopsavilkuma skatuves kāps četri jaudīgi RSU runātāji.

Viens no pirmajiem RSU sociālo zinātņu absolventiem, pieredzējušais žurnālists un redaktors, tagad reputācijas vadības aģentūras Lejiņa&Šleiers vecākais partneris Juris Šleiers runās par to, kāpēc un kā veidot personīgo zīmolu. Tikko doktora grādu RSU aizstāvējušais, veselības vadības jomā izcili rūdītais tagadējais RSU rektora padomnieks stratēģiskās attīstības jautājumos un RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits atklās, kā tīkloties ar pievienoto vērtību. Savukārt par to, kā darīt daudz un vēl vairāk, stāstīs RU docētājs, kurš to labi pieprot, – politikas zinātnes eksperts, doktora grāda kandidāts un vienlaikus košā TV personība Mārtiņš Daugulis. Iedvesmas stāstu sēriju ar ieteikumiem starpdisciplināras karjeras veidošanai noslēgs Santa Slokenberga – viena no pirmajām RSU Juridiskās fakultātes absolventēm un eksperte, kas ikdienā bruģē tiltu starp Latviju un Zviedriju, būdama gan RSU docētāja, gan Upsalas Universitātes pētniece.

Vakara gaitā absolventiem atkal būs iespēja nokļūt skolas solā jeb auditorijās, kur notiks tikšanās ar savu fakultāšu pārstāvjiem. Pasākuma turpinājumā – Kopsavilkuma saviesīgā daļa RSU ēdnīcā kopā ar DJ Ķilkutu.

Absolventi aicināti ierasties no plkst. 18.00.
Tie, kuri vēl nav paspējuši, var reģistrēties RSU mājaslapā.