Pārlekt uz galveno saturu
Jubilejas
Studentiem

RSU Studējošo pašpārvalde aicina visus studentus uz savas divdesmit otrās dzimšanas dienas balli sestdien, 18. aprīlī, pulksten 22.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Akmens zālē (ieeja – no Raiņa bulvāra).

1993. gada 19. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē (tolaik – Latvijas Medicīnas akadēmija) tika dibināta Studējošo pašpārvalde. Kopš tā laika SP palīdz universitātei un tās studējošo labklājībai augt un attīstīties, jau 22 gadus aizstāv studējošo intereses un palīdz cilvēkiem pilnveidot sevi. Ar dzimšanas dienas balli vēlamies nosvinēt gan lielās, gan mazās SP uzvaras un panākumus, kas sasniegti šo 22 gadu laikā.

Ielūgumus uz balli ir iespējams iegādāties SP birojā, C-213 telpā: RSU studentiem – 2 €, draugiem – 5 €.

Balles apmeklētājus priecēs salīdzinoši jauna grupa The Loudstones, kura pilnībā izveidojās 2014. gada rudenī. Puiši sevi dēvē par moderna alternatīvā un indīroka ”mikšļa” pārstāvjiem, jo katra dalībnieka dažādā mūzikas gaume devusi kopējo ieguldījumu daiļrades interesantā attīstībā un sava stila izkopšanā! Sestdien grupa izpildīs kā oriģinālskaņdarbus, tā arī latviešu un ārzemju populārās dziesmas – būs iespēja gan izdejoties, gan izdziedāties!

Ballē gaidīsim tevi ģērbtu pusformālā (semi-formal) stilā!

Uz tikšanos sestdien!

Seko līdzi pasākumam – https://www.facebook.com/events/654401121333185/ 
Seko The Loudstones – https://www.facebook.com/theloudstones?fref=ts

rsu-sp-22.jpg