Sports

Šodien, 20. maijā, SELL Studentu spēlēs sacensības sāksies 10 no 14 sporta veidiem. Šāgada SELL Studentu spēlēs RSU pārstāvēs 78 dalībnieki tādos sporta veidos kā basketbols, 3x3 basketbols, volejbols, pludmales volejbols, galda teniss, šahs, peldēšana un spēka trīscīņa. Kopumā spēlēs piedalīsies nedaudz vairāk nekā 1200 dalībnieku, no kuriem ap 550 ir no ārvalstīm. Kā pirmā Latvijā ieradusies Žilinas Universitātes delegācija (Slovākija), bet arī citu valstu pārstāvji jau ir ceļā uz SELL Studentu spēlēm.

Piektdien SELL Studentu spēlēs kopumā paredzētas sacensības deviņos sporta veidos (volejbols, basketbols, šahs, spēka trīscīņa, florbols, futbols (7x7), vieglatlētika, peldēšana un badmintons), savukārt džudo paredzēta svēršanās.

Rimi Olimpiskajā centrā 20. maijā sacensības notiks piecos sporta veidos. Plkst.10 pirmās spēles paredzētas basketbolistiem, volejbolistiem un spēka trīscīņas sportistiem, bet stundu vēlāk sporta zāles pierībinās arī florbolisti un futbolisti. Rīgas Šaha federācijas telpās plkst.11 sāksies pirmie šaha mači, bet plkst.14 sacensības paredzētas peldēšanā un vieglatlētikā. Peldēšanas sacensības norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā, bet vieglatlēti SELL Studentu spēlēs sacentīsies Ogres stadionā. Dienas kulminācija paredzēta plkst. 20 Rimi Olimpiskā centra lielajā sporta spēļu zālē, kur notiks atklāšanas ceremonija.

sell_games_2022.jpg

Plašāka sacensību programma un spēļu laiki pieejami SELL Studentu spēļu oficiālajā mājaslapā. Tāpat aicinām piesekot mūsu sociālo tīklu lapām Facebook (37th SELL Student Games 20–22 May 2022) un Instagram (sellgames2022), kur trīs dienu garumā sacensības būs vērojamas video tiešraidēs, aktīvi publicēsim sportistu sasniegtos rezultātus un bildes no sacensībām.

SELL Studentu spēles norisināsies līdz 22. maijam. Sestdien sacensības sāksies arī 3x3 basketbolā, pludmales volejbolā, galda tenisā un orientēšanās sportā.

XXXVII SELL studentu spēles organizē LASS sadarbībā ar IZM, LSFP, Rīgas domi, LOK un Latvijas universitātēm. Sacensību norisi atbalsta Baltic Travel Group, Rīgas Tūrisma un investīciju aģentūra, Jāņa Rozes apgāds, Gigants, Sporta punkts, Muesli Gracia, Rahbarber un citi individuālie atbalstītāji.