Ziņas

Lai izvērtētu līdzšinējo sadarbību un iezīmētu veidus, kā stiprināt kopīgu mērķu sasniegšanu arī turpmāk, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) otrdien, 5. septembrī, vizītē ieradās Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Guntis Libeks, kurš tikās ne vien ar RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Labklājības un sociālā darba katedras pārstāvjiem, bet arī ar studentiem, kas nupat uzsākuši studijas programmā Sociālais darbs.

Latvijas_Pasvaldibu_savieniba_un_RSU-lead.jpg

Latvijas Pašvaldību savienības sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Guntis Libeks (pirmajā rindā) ar studiju programmas "Sociālais darbs" studentiem un mācībspēkiem.

RSU sadarbība ar LPS līgumā stiprinātus pamatus guva 2015. gada 12. jūnijā līdz ar parakstīto trīspusējo sadarbības līgumu starp RSU, LPS un Labklājības ministriju. Līgums paredz sadarbību studiju programmas Sociālais darbs studentu prakses iespēju nodrošināšanā, iepazīšanos ar sociālā profila iestāžu darbu, kā arī RSU piedāvāto studiju iespēju popularizēšanu.

Iespējamo turpmāko sadarbības virzienu pārrunāšana bija viens no šīs vizītes mērķiem. Kā zināms, pēc jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām izmaiņas notikušas arī LPS amatpersonu sastāvā, kur priekšsēdi Andri Jaunsleini nomainījis Gints Kaminskis, bet minēto komiteju Aivara Lācarus vietā tagad vada Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks, kurš ir arī RSU absolvents.