Konferences, semināri

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvalde rīko lekciju ciklu Jauno biedru skola 2015. Nesamulsti, izlasot nosaukumu, jo lekcijās būs gaidīts gan pirmkursnieks, gan ikviens universitātes students! Lekcijas lasīs sabiedrībā zināmi dažādu jomu profesionāļi.

Šogad par lekciju cikla simbolu ir izvēlēta mozaīka, jo katrā no mums ir dažādi mozaīkas gabaliņi jeb personības šķautnes, ko vislabāk varam attīstīt, izglītojoties ne tikai vienā konkrētā, bet dažādās jomās.

Ar lekciju pie mums viesosies RSU profesors Pēteris Stradiņš, žurnāla Kapitāls vadītājs Juris Kabakovs, Karaliskā improvizācijas teātra vadītājs, TV un stāvkomēdijas (stand-up) komiķis Jānis Skutelis un Radio Skonto programmu vadītājs Valdis Melderis.

Kopā ar šiem brīnišķīgajiem dažādu jomu profesionāļiem iedvesmosimies un pilnveidosim savas zināšanas, papildinot katrs savu mozaīku.

Apmeklētājus katrā no lekcijām sagaida pārsteigumi no mūsu atbalstītājiem, un, ja būsi apmeklējis vismaz trīs lekcijas, piedalīsies lielajā izlozē.

sp-jauno-biedru-skola-2015_0.jpg