Atzinība

Sveicam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldi ar 3. februārī saņemto Latvijas Studentu apvienības Gada balvu nominācijā Gada Studējošo pašpārvalde 2017. Kā atzīst RSU Studējošo pašpārvaldes pārstāvji: "Patiess gods un lepnums! Tas mūs motivēs darboties ar divtik lielu sparu un izvirzīt vēl augstākus mērķus!"

​Nominācijā Gada students 2017 balva piešķirta RSU Medicīnas fakultātes 5. kursa studentei Veronikai Baltmanei.

lsa-gada-balvas-laureatu-sveiksana-rsu05.jpg

No kreisās: Veronika Baltmane, rektors Aigars Pētersons un Studējošo pašpārvaldes vadītāja Linda Skulme.

Savā sociālā medija Facebook profilā Veronika atzīst: "Esmu bezgalīgi pateicīga visiem, kas deva savu ieguldījumu manā izaugsmē, kas ticēja man un atbalstīja. Šis ir tik ļoti nozīmīgs atalgojums par darbu un centību, par pūlēm, kas pieliktas, lai sevi pilnveidotu un atstātu kaut ko "pēc sevis". Paldies manai ģimenei, jo īpaši vecākiem, kolēģiem, draugiem un studiju biedriem. Paldies!"

lsa-gada-balvas-laureatu-sveiksana-rsu00.jpg

Apsveicam Studējošo pašpārvaldi un Veroniku Baltmani ar godpilnās Latvijas Studentu apvienības Gada balvas saņemšanu un vēlam panākumus arī turpmāk!

lsa-gada-balvas-laureatu-sveiksana-rsu04.jpg