COVID-19

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 6. kursa studente Katrīna Tomiņa videoierakstā stāsta par praksi Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, uzsverot plašo medicīnisko manipulāciju klāstu, kādu bijusi iespēja novērot un apgūt, kā arī par komunikācijas iespējām ar visdažādākajiem pacientiem.

"Precīzi iztaujāt pacientu un saprotamā valodā izskaidrot ārstniecības gaitu ir viens no uzdevumiem, kas labi jāapgūst katram ārstam," uzskata Katrīna.

Savukārt, runājot par vakcināciju pret Covid-19 un vakcīnu blakusparādībām, studente atgādina, ka tādas ir iespējamas pēc jebkuras potes. Tas nav iemesls, lai nevakcinētos, jo saslimšana ar Covid-19 un sekas pēc slimošanas var būt daudz bargākas.