Rezidentūra
Sports

25. maijā Mežaparkā norisinājās tradicionālais Euroaptieka Sieviešu skrējiens, kas ik gadu kopā pulcē tūkstošiem sieviešu. RSU ginekoloģijas un dzemdniecības studentu zinātniskais pulciņš jau trešo gadu pēc kārtas Sieviešu skrējienā ar godu pārstāvēja Rīgas Stradiņa universitāti. Ar katru gadu skrējienā piedalās arvien lielāks skaits pulciņa dalībnieču, kā arī RSU Tālākizglītības fakultātes programmas Rezidentūra medicīnā specialitātes Ginekologs, dzemdību speciālists rezidentes, lai pārbaudītu savu izturību dažādajās distancēs un aktualizētu fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā.

Šogad pulciņa dalībnieces saliedēti mēroja piecu kilometru distanci ar dažādām šķēršļu joslām. Skrējiens ritēja raiti, jo kopējā atmosfēra bija enerģijas un pozitīvisma pilna. RSU ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa dalībnieces ne tikai pulciņa ikdienas gaitās, bet arī ārpusstudiju aktivitātēs ir neapturamas, motivētas un ar spēcīgu komandas garu.

Pateicamies RSU Studējošo pašpārvaldei par atbalstu košo komandas krekliņu izgatavošanā – tie priecēja gan pašas, gan citas dalībnieces un atbalstītājus.

RSU ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņam Sieviešu skrējiens jau kļuvis par tradīciju. Aicinām nākamgad mūsu pulkam pievienoties visas daiļā dzimuma pārstāves, kuras vēlas sajust vienotību un enerģiju, kas rodas šī skrējiena laikā!