25. septembrī Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Starptautiskais departaments kopā ar RSU Starptautisko studentu asociāciju un Studentu padomi organizēja Speed ​​Friending, kura formāts ir līdzīgs pasākumam, ko Latvijā sauc par ātrajiem randiņiem. Pasākums tiek organizēts vietējiem un starptautiskiem studentiem, lai veicinātu komunikāciju starp abām kopienām.

Students discussionsSpeed Friending tiek veidots kā īsas jautājumu un atbilžu sesijas, kuru laikā studenti mainās ar sarunu biedriem, nodrošinot iespēju īsā laikā iepazīties ar visiem pasākuma dalībniekiem. Noslēgumā dalībniekiem ir iespēja turpināt iepazīšanos un sarunas, kā arī lieliski pavadīt laiku. Šādi pasākumi ir apsveicami, studentiem tā ir iespēja uzlabot svešvalodas zināšanas, atklāt jaunas kultūras un mentalitātes, paplašināt redzesloku un labi pavadīt laiku ļoti mierīgā un neformālā atmosfērā.

Pašlaik RSU ir 2317 starptautiski studenti no 60 dažādām valstīm un veido 26% no kopējā studentu skaita. Starptautiskie studenti pārstāv dažādu etnisko, kultūras un reliģisko izcelsmi, un tiek uzskatīti par pievienoto vērtību RSU kopienas starptautiskajai dimensijai.

Speed friending tiek organizēts kopš 2016. gada 22. septembra.