Jubilejas

sabiedribas-veselibas-izglitibas-20-gadu-zime-rsu-lead.jpgŠogad Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes studiju programma Sabiedrības veselība svin 20 gadu jubileju, kuras ietvaros 30. septembrī notiks Sabiedrības veselības izglītības forums un absolventu vakars.

Sabiedrības veselības izglītības foruma mērķis ir pulcēt bakalaura un maģistra studiju programmas Sabiedrības veselība absolventus, docētājus, sabiedrības veselības jomā strādājošos un darba devējus, lai diskutētu par sabiedrības veselības prakses aktualitātēm un jauno speciālistu izglītības izaicinājumiem nākotnē.

Sabiedrības veselības izglītības forumam ir iespējams reģistrēties šeit.

Sabiedrības veselības izglītības forums notiks RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a, no plkst. 11.00 līdz 16.30, reģistrācija no plkst. 10.30.