Atzinība
Darbiniekiem

Otrdien, 1. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors prof. Aigars Pētersons sveica jaunievēlēto Juridiskās fakultātes dekānu Jāni Grasi, kā arī izteica pateicību ilggadējam Juridiskās fakultātes dekānam prof. Andrejam Vilkam.

andrejs_vilks.jpgProf. (Dr. iur.) Andrejs Vilks

Prof. Andrejs Vilks RSU strādā kopš 1998. gada. Viņš ir bijis viens no RSU sociālo zinātņu studiju programmu pamatlicējiem. Vadījis gan RSU Eiropas studiju fakultāti, gan RSU Tiesību institūtu un Juridisko fakultāti, kā arī bijis RSU Senāta priekšsēdētājs.

janis_grasis.jpgDr. iur. Jānis Grasis

Savukārt Jānis Grasis RSU strādā kopš 2000. gada. Viņš sekmīgi vadījis studiju virzienu Tiesību zinātne. Kopš 2013. gada viņš bija RSU Juridiskās fakultātes prodekāns, bet šā gada 18. maijā RSU Senāts vienbalsīgi apstiprināja Dr. iur. Jāni Grasi Juridiskās fakultātes dekāna amatā.

avilks_apetersons_jgrasis.jpgNo kreisās: Andrejs Vilks, Aigars Pētersons un Jānis Grasis

RSU rektors prof. Aigars Pētersons apsveica Jāni Grasi ar jauno amatu, kā arī izteica pateicību ilggadējam RSU Juridiskās fakultātes dekānam prof. (Dr. iur.) Andrejam Vilkam.

Paldies profesoram A. Vilkam par izcilu ieguldījumu RSU Juridiskās fakultātes studiju un pētniecības procesu attīstībā! Apsveicam J. Grasi un vēlam panākumus jaunajā amatā!