Preses relīzes

Ceturtdien, 14. maijā, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks otrā vieslekcija “Latvian Art Directors Club” (LADC) iniciatīvas „Vieslekciju programma augstskolās” ietvaros. Ar stāstu par reklāmu ārpus tradicionālajiem mediju formātiem uzstāsies reklāmas aģentūras „ABNORMAL” līdzdibinātājs un radošais direktors Raimonds Platacis. Viņa lekcijas nosaukums būs „Izdomājiet kaut ko foršu!”.

Kā skaidro Raimonds Platacis, „iedot pircējam aptaustīt, apostīt un nogaršot produktu – tas ir uzdevums, kas tiek dots reklāmistiem BTL (Below The Line) nozarē. Savukārt BTL ir pieredzes mārketings – tas kalpo par tiešu tiltu starp produktu un patērētāju, tāpēc lekcijā tiks apskatīta reklāma ārpus tradicionālajiem mediju formātiem.”

Raimonds Platacis ir konceptuālists, asprātīgu un provokatīvu saukļu meistars, LADC biedrs un nestandarta reklāmas risinājumu aģentūras ABNORMAL līdzdibinātājs un radošais direktors. Savas karjeras laikā saņēmis godalgas neskaitāmos vietēja un starptautiska mēroga reklāmas festivālos. Jau trešo gadu Raimonds Platacis piedalās jauno reklāmistu konkursa Young Lions organizēšanā.

LADC iniciatīva “Vieslekciju programma augstskolās” regulāri dodas uz kādu no augstskolām, kur Latvijas zinošākie radošo industriju veidotāji lasa lekcijas par reklāmu, mārketingu un radošumu. RSU vieslekcijas notiks reizi mēnesī, nākamie viesi būs tādi radošo industriju profesionāļi kā Aleksandrs Bētiņš, Zigurds Zaķis, Miķelis Baštiks, Reinis Adovičs un citi.

Raimonda Platača publiskā lekcija “Izdomājiet kaut ko foršu!” notiks ceturtdien, 14. maijā, pulksten 14.30–16.00 RSU 3. auditorijā Dzirciema ielā 16. Iepriekš apmeklētājiem ir jāpiesaka sava dalība adresē www.pasakumi.rsu.lv, jo vietu skaits ir ierobežots. Katra no cikla lekcijām ir publiska un bez maksas, tāpēc to apmeklēt aicināts ikviens interesents.

Biedrība "Latvian Art Directors Club" jau 10 gadus apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi – 2015.gadā tā atzīmē 65 dibināšanas gadadienu un 25 gadus ārvalstus studentu uzņemšanai. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 16 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 7120 studenti, to skaitā, 1475 pastāvīgi ārvalstu studenti.

Papildu informācijai: