Starptautiskā sadarbība
Attīstība

Otrdien, 17. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vadība tikās ar Ārvalstu investoru padomi Latvijā (ĀIPL) un vienojās par kopīgu sadarbību augstākās izglītības attīstībai.

Kopīgi tika diskutēts par reformu nepieciešamību augstākajā izglītībā. Ārvalstu investoru padome augstu novērtēja RSU uzkrāto pozitīvo pieredzi izglītības eksportā un universitātes attīstībā.

“No RSU vadības puses izteicām virkni priekšlikumu. Kopīgi esam gatavi iekustināt būtiskas pārmaiņas, kas vēl straujāk modernizētu studiju un pētniecības vidi Latvijā,” saka RSU rektors prof. Aigars Pētersons, piebilstot, ka RSU ir atvērta sadarbībai un gatava sniegt padomu.

Šajā sakarā padome aicināja RSU uz aktīvu sadarbību reformu īstenošanā un RSU labās prakses ieviešanā augstākās izglītības telpā kopumā.