Ceturtdien, 28. februārī Rīgas Stradiņa universitātē viesojās Daugavpils Universitātes komanda rektores profesores Irēnas Kokinas vadībā. RSU iepazīstināja ar simulācijās balstītu izglītību un vienojās par kopīgu sadarbību veselības aprūpes un medicīnas māsu izglītībā.

Daugavpils Universitāti pārstāvēja rektore prof. I. Kokina, studiju prorektore prof. Maija Burima, Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes dekāns asoc. prof. Juris Soms, Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes Anatomijas un fizioloģijas katedras vadītāja doc. Irēna Kaminska, Studiju kvalitātes novērtēšanas centra kvalitātes vadītāja Eva Kasparenoka, kā arī DU aģentūras “Daugavpils Universitātes medicīnas koledža” direktore Līvija Jankovska un direktores vietniece izglītības jomā Jeļena Sargsjane.