Pirmdien, 18. februārī, notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) vadības tikšanās.

Abu augstskolu pārstāvji pārrunāja līdzšinējo sadarbību un nākotnes projektus, piemēram, kopīgi nolēma piedalīties Viļņas mākslas biennālē. Kopīgi tika arī pārrunātas ārvalstu studentu piesaistes perspektīvas, kā arī studentu praktiskās darbnīcas un ekskursijas vienai augstskolai pie otras.

Aigars_Petersons_sq.png

Starpdisciplinaritāte ir modernas izglītības un pētniecības stūrakmens. Lepojamies ar kopīgo sadarbību!

RSU rektors profesors Aigars Pētersons

Latvijas Mākslas akadēmiju pārstāvēja rektors prof. Kristaps Zariņš, prorektors studiju un zinātniskajā darbā prof. Andris Teikmanis un prorektors jaunrades un administratīvajā darbā prof. Andris Vītoliņš. Savukārt RSU pārstāvēja rektors prof. Aigars Pētersons, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs, kā arī administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis.