Attīstība

5. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors prof. Jānis Gardovskis un Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis parakstīja sadarbības memorandu, kas paredz studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu Liepājas slimnīcā un kopīgus projektus veselīga dzīvesveida popularizēšanā. Kā uzsvēra V. Vitkovskis, sadarbība ar RSU palīdzēs pašvaldībai dažādot izglītības iespējas Kurzemes reģionā un ilgtermiņā attīstīt kurortoloģijas pakalpojumus Liepājā.

rsu-ligums-ar-liepajas-domi010.jpg

"Augstskolas sadarbība ar reģionālajām pilsētām palīdz radīt atraktīvu un motivējošu studiju un darba vidi, kā arī kopumā veicina reģionu attīstību. Brīdī, kad robežas ir atvērtas, ir būtiski radīt tādus apstākļus, lai Latvijas jaunie talanti paliktu šeit un strādātu mūsu valsts sabiedrības labā. Parakstot šo memorandu, mēs ceram panākt, ka jaunie speciālisti jutīsies vajadzīgi un gaidīti Liepājā," teica RSU rektors J. Gardovskis.

Parakstot memorandu, puses vienojas ilgtermiņā paplašināt un nostiprināt sadarbību ar universitātes un domes darbību saistītos virzienos, īpaši izglītībā, zinātnē, kultūrā, sportā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā, kā arī sabiedrības labklājības un veselības veicināšanā.