Piektdien, 15. februārī notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vadības tikšanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) vadību – rektori prof. Irinu Pilveri, zinātņu prorektoru prof. Arni Mugurēviču un Mūžizglītības centra vadītāju Ilvitu Švāni.

Tikšanās laikā tika pārrunāti RSU un LLU kopīgā mācību centra “Doctors’ SafeTrain” (DST) sasniegumi un turpmākie attīstības plāni.

“Doctors’ SafeTrain” ir unikāls centrs, kas nodrošina sarežģītu manipulāciju apguvi uz dzīviem audiem. RSU rektors prof. Aigars Pētersons tikšanās laikā uzsvēra: “Abas universitātes izmanto savas stiprākās kompetences. RSU un LLU sadarbība ir izcila. Spēks ir sadarbībā! Vēlam arī panākumus centra jaunajam valdes loceklim Aleksandram Maļcevam!”

Attēlā (no kreisās) – RSU Ortopēdijas katedras vadītājs prof. A. Jumtiņš; LLU Mūžizglītības centra vadītāja I.Švāne, LLU zinātņu prorektors prof. A.Mugurēvičs, LLU rektore prof. I.Pilvere, RSU rektors prof. A.Pētersons, DST valdes loceklis A.Maļcevs, DST valdes priekšsēdētāja Ilona Bundze-Zdanovska, RSU vecākais jurists V.Brigmanis.