Starptautiskā sadarbība
Attīstība

18. jūlijā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojās 16 ārvalstu augstskolu vadības pārstāvji, lai pārrunātu sadarbības iespējas starp augstskolām. RSU bija ieradušies pārstāvji no Serbijas, Itālijas, Argentīnas, Meksikas, Spānijas, Brazīlijas un Lielbritānijas.

Ārvalstu viesi dienas vidū tikās ar RSU vadību – RSU rektora pienākumu izpildītāju, mācību prorektori Ilzi Akotu un RSU Ārvalstu studentu nodaļas dekāni Smuidru Žermanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas un RSU pieredzi ārvalstu studentu piesaistē.

Pēc tam viņi devās uz RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, Anniņmuižas bulvārī 26a, lai apskatītu centru un iepazītu klīnisko prasmju apmācību iekārtas.

Viesi Rīgā ieradušies uz RIAICES (Red Iberoamericana de Investigación sobre la Calidad de la Educación Superior) 3. starptautisko kongresu, kas veltīts augstākajai izglītībai Domāšanas un rīcības kvalitātes celšana augstākajā izglītībā: uztveres un emociju nozīme.