Preses relīzes

Sestdien, 1. aprīlī, no plkst. 13.00 līdz 16.00 Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus uz Atvērto durvju dienu, kas ļaus iepazīt RSU programmas, iejusties studiju vidē, aprunāties ar universitātes mācībspēkiem un pašiem studentiem. Ņemot vērā augstskolas misiju – savienot skolu ar nākotnes profesiju un pat konkrēto darbavietu – šogad pasākumā paredzēta arī dažādu jomu darba devēju un profesionāļu dalība.

Atvērto durvju diena sāksies plkst. 13.00 ar rektora prof. Jāņa Gardovska uzrunu RSU aulā. Dienas gaitā ar sevi iepazīstinās astoņas RSU fakultātes: Medicīnas, Zobārstniecības, Farmācijas, Eiropas studiju, Komunikācijas, Juridiskās, Rehabilitācijas un Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte. Pasākums norisināsies trīs lielākajās studiju norises vietās, kuras šajā dienā savienos RSU nodrošināts bezmaksas transports: RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26A, kā arī Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā Kronvalda bulvārī 9.

Papildus studiju programmām un saviem nākotnes docētājiem vai potenciālajiem darba devējiem interesentiem būs iespēja iepazīt RSU tehnoloģiskās iespējas un aprīkojumu, izmēģinot 3D anatomijas galdu, pieņemot simulētas dzemdības, veicot laparoskopisku operāciju vai labojot zobus, izmantojot trīsdimensiju simulatoru.

RSU ir atvērta augstskola visiem studētgribētājiem, piedāvājot dažādus pasākumus visa studiju gada gaumā. Vidusskolēniem, kā arī potenciālajiem maģistrantūras studentiem ir iespēja iepazīt savu nākamo Alma mater akcijā Pielaiko studijas! un apmeklējot kādu no 200 atvērtajām lekcijām tajos studiju virzienos, kas viņus interesē. Iejusties veselības aprūpes un sociālo zinātņu studenta ādā bija iespējams RSU stendā izglītības izstādē Skola 2017, kur universitātes komanda piedāvāja bagātīgu aktivitāšu programmu un iespēju praktiski darboties ar medicīnisko manipulāciju iekārtām. Par tradīciju skolēnu iepazīstināšanai ar darbu veselības aprūpes nozarē kļuvusi arī Jauno mediķu akadēmija, uz kuru 200 dalībnieku vietas ik septembri tiek aizpildītas pāris stundu laikā, kā arī Jauno diplomātu un politologu un Jauno uzņēmēju akadēmija. Katru gadu Ēnu dienā RSU gaiteņus, auditorijas un kabinetus piepilda zinātkāras ēnas no visas Latvijas, iepazīstot ne tikai topošos studiju biedrus, bet arī iespējamos nākotnes kolēģus. Tāpat visa gada garumā vidusskolu klases ir laipni aicinātas pieteikt ekskursiju RSU jebkurā tām ērtā laikā.

Papildu informācijai: