Preses relīzes

Trešdien, 8. novembrī, plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitāti apmeklēs Itālijas veselības ministre Beatriče Lorencina. Ministre kopā ar Itālijas vēstnieku Latvijā Sebastiano Fulči plāno tikties ar universitātes vadību un itāļu studentiem.

Ministres vizītei plāno pievienoties šobrīd RSU notiekošās internacionalizācijas konferences dalībnieks Paulo Rotelli, kuram pieder Itālijas lielākais slimnīcu tīkls, t.sk. prestižā Milānas Sv. Rafaela slimnīca un Sv. Rafaela Vita-Salute universitāte. Šā gada septembrī RSU jau viesojās plaša zinātnieku delegācija no šīm iestādēm un tika sāktas sarunas par iespējamajiem bilaterāliem Itālijas un Latvijas zinātnes grantiem.

Itālijas studenti ir viena no straujāk augošām ārvalstu studentu grupām RSU. Šobrīd augstskolā studē 46 studenti no Itālijas, kas ir 2 % no kopējā ārvalstu studentu skaita RSU.

Papildu informācijai