Sports
Ziņas

No 19. līdz 30. augustam Taibejā norisināsies 29. Pasaules vasaras universiāde. Latvijas augstskolu sporta savienība 28. februārī saņēma Starptautiskās Augstskolu sporta federācijas apstiprinājumu par Latvijas studentu sieviešu volejbola izlases dalību šajā universiādē. Latvijas studentu izlase treneres Ingunas Minusas vadībā ir veidota uz Rīgas Stradiņa universitātes sieviešu volejbola komandas bāzes, komandu papildinot ar citu augstskolu studentēm.

pasaules_vasaras_universiade-Taipeja-lead.jpg

Jau kopš jūnija sākuma studentes gatavojas startam universiādē kopā ar treneriem Ingunu Minusu, Jāni Grīnfeldu, Aleksandru Tihovsku, fiziskās sagatavotības treneri Vladimiru Stepanovu un fizioterapeiti Evitu Boli.

Latvijas studentu sieviešu volejbola izlase šāda mēroga sacensībās vienīgo reizi ir startējusi 1993. gadā 17. vasaras universiādē Bufalo (ASV).