Atzinība

Studējošajiem RSU Zobārstniecības fakultātē klīnisko disciplīnu ietvaros tiek piedāvātas vairākas iespējas piedalīties zobārstniecības materiālu ražotāju rīkotajos konkursos, kuros ikvienam studentam ir iespēja pilnveidot savas profesionālās prasmes zobu restaurācijā, iegūt pieredzi klīniskajā darbā ar jauniem materiāliem, kā arī panākumu gadījumā iegūt vērtīgas balvas.

d_r_zakis.jpgPagājušajā studiju gadā kompānijas Micerium rīkotajā konkursā par estētisko zobu restaurāciju Jules Allemand Trophy – esthetic teeth restoration following 5 colour dimensions finālā Itālijā mūsu valsti un universitāti pārstāvēja ceturtā studiju gada zobārstniecības students Dāvis Rūdolfs Zaķis (attēlā) kopā ar Zobu terapijas un mutes veselības katedras pasniedzēju dr. Darju Ķīsi.

D. R. Zaķis pārliecinoši uzvarēja arī Dentists of the future 3M rīkotajā zobu atjaunošanas konkursā Latvijas atlasē. Septembra sākumā viņš devās uz Vāciju, kur veiksmīgi uzstājās ar savu klīnisko gadījumu prezentāciju un analīzi. Šogad 20 dalībnieku vidū no Eiropas valstīm D. R. Zaķis izcīnīja godalgoto trešo vietu.