Sports

11. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes/Minusas Volejbola skolas (RSU/MVS) komanda un SK Babīte aizsāka cīņu par Latvijas volejbola čempionāta bronzas medaļām. RSU/MVS volejbolistēm izdevās izcīnīt pirmo uzvaru pār sāncensēm, spēli noslēdzot ar rezultātu 3:1 (25:20; 25:22; 20:25; 25:23). Medaļas iegūs tā komanda, kurai spēļu sērijā izdosies izcīnīt divas uzvaras.

Šajā spēlē rezultatīvākā bija Monta Strazdiņa, kurai izdevās gūt 19 punktus, bet Agnesei Caicai un Rūtai Treijai – katrai pa 18 punktiem.

Par labākajām spēlētājām šajā spēlē tika atzītas Monta Strazdiņa (RSU/MVS, Nr. 1) un Una Dzalba (SK Babīte, Nr. 10).

rsu-mvs-bronzas-spele-2015.jpg

Paldies mūsu atbalstītājiem ASICS un STENDERS par balvām! Paldies STENDERS arī par balvu mūsu aktīvākajai fanei!

Nākamā, iespējams, izšķirošā spēle notiks sestdien, 18. aprīlī, pulksten 16.00 Jelgavas Sporta hallē.

Seko līdzi un atbalsti RSU/MVS komandu!