Sports

Pagājušajā sestdienā, 12. aprīlī, Rīgas 49. vidusskolas sporta kompleksā norisinājās izšķirošā finālspēle Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm, kurā par zelta medaļām cīnījās Rīgas Stradiņa universitātes/Minusas Volejbola skolas (RSU/MVS) komanda un pagājušās sezonas Latvijas čempiones – Jelgava/LU. RSU/MVS trijos setos piekāpās pretiniecēm, tādējādi jelgavniecēm jau otro gadu pēc kārtas izdevās izcīnīt Latvijas čempionu titulu. RSU/MVS Latvijas čempionātu un 2013./14. gada klasiskā volejbola sezonu noslēdza kā vicečempiones.

Pēc spēles RSU/MVS galvenā trenere Inguna Minusa, kura finālā iejutās arī spēlētājas lomā un palīdzēja komandai cīņā uz laukuma, atzina, ka tas, ka šogad komanda cīnījās par zelta medaļām, vēl nenozīmē, ka kaut kas ir sasniegts, bet drīzāk gan to, ka vēl ir daudz, ko uzlabot, lai nākamajā sezonā varētu paiet vēl soli uz priekšu.

Latvijas čempionātā trešo vietu izcīnīja SK Babīte, bet ceturto – MSĢ/Zeltaleja.